عمومی - آرشیو

به همت جهاددانشگاهی شهرستان بیجار برگزار شد

جلسه بررسی تبدیل شرکت نان ارکازه به شرکت دانش بنیان

جلسه بررسی تبدیل شرکت نان ارکازه به شرکت دانش بنیان ظهر با حضور مهندس ابوالقاسم اللهمرادی مدیرعامل این شرکت و راحله شریفیان مدیر جهاد دانشگاهی و مسئول مرکز نوآوری و شکوفایی بیجار برگزار شد.

ادامه مطلب
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن/

تاکید بر به‌کارگیری همه اندوخته جهادی برای اعتلا و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران

جهاددانشگاهی با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن، چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد که اعضای این نهاد انقلابی اعلام می‌کنند کماکان همه توان و اندوخته جهادی خود را برای اعتلا و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران به‌کارگیرند.

ادامه مطلب
معاون سیاسی امنیتی استانداری استان کردستان

جهاددانشگاهی کردستان باید به سمت آموزش های بومی محور برود

معاون سیاسی امنیتی استانداری استان کردستان گفت: امروزه باید برای آموزش در جامعه نیاز سنجی شود و بر همین اساس جهاددانشگاهی استان کردستان باتوجه به ظرفیتی که دارد باید به سمت آموزش های بومی برود.

ادامه مطلب
به همت مرکز افکار سنجی جهاددانشگاهی استان کردستان

نشست تخصصی روابط عمومی‌ها و سنجش افکار عمومی برگزار شد

نشست تخصصی روابط عمومی‌ها و سنجش افکار عمومی با موضوع «روابط عمومی، مخاطب شناسی و هویت برند» به همت مرکز افکار سنجی جهاددانشگاهی استان کردستان برگزار شد.

ادامه مطلب
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان

علمی کاربردی جهاددانشگاهی کردستان الگوی خوب برای دیگر مراکز آموزشی است

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان گفت: علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان کردستان با وجود ظرفیت های که دارد میتواند الگوی مناسبی برای دیگر علمی‌کاربردی ها باشد.

ادامه مطلب
به همت مرکز افکار سنجی جهاددانشگاهی استان کردستان،

نشست تخصصی روابط عمومی ها و سنجش افکار عمومی برگزار می شود

مدیر اجرایی مرکز افکارسنجی جهاددانشگاهی استان کردستان، از برگزاری نشست روابط عمومی ها و سنجش افکار عمومی (ضرورت ها، مسئولیت ها و راهبردها) به همت مرکز افکار سنجی جهاددانشگاهی استان کردستان و با همکاری استانداری کردستان، شرکت توزیع نیروی برق و روابط عمومی شرکت مخابرات در روز شنبه ۱۱ بهمن ماه خبر داد.

ادامه مطلب
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان

خدمات جهاددانشگاهی کردستان به دولت موثر بوده است

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: جهاددانشگاهی باتوجه به رسالتی که دارد در طول دوران توانسته است خدمات ارزنده و موثری به دولت و کشور ارائه بدهد.

ادامه مطلب
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سقز

حرکت جهاددانشگاهی در بحث مشاغل خانگی یک نگاه توسعه‌ای است

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سقز گفت: جهاددانشگاهی در چند سال گذشته در حوزه مشاغل خانگی حرکت خوب و با نگاه توسعه ای انجام داده است که بر همین اساس در آینده افرادی که متقاضی تسهیلات در این حوزه هستند به سمت جهاددانشگاهی سوق خواهیم داد.

ادامه مطلب