عمومی - آرشیو

اعلام فراخوان پنجمین دوره مسابقات ملی «پایان‌نامه سه دقیقه‌ای» در کردستان

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان از اعلام فراخوان پنجمین دوره مسابقات ملی "پایان‌نامه سه دقیقه‌ای" در کردستان خبر داد و گفت: شرکت‌کنندگان تا ۱۵ بهمن‌ می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در این دوره از مسابقات ملی اقدام کنند.

ادامه مطلب
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کردستان خبر داد:

جذب دانشجو بدون کنکور در جهاددانشگاهی استان کردستان

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان کردستان از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی نیمسال دوم تحصیلی در این مرکز خبر داد.

ادامه مطلب
رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان

مراکز آموزشی جهاددانشگاهی تنها به برگزاری دوره آموزشی بسنده نکنند

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: خدمات در جهاددانشگاهی بسیار گسترده است و مراکز آموزشی باید از تمام این ظرفیت ها استفاده بکنند و تنها به برگزاری یک دوره آموزشی بسنده نکنند.

ادامه مطلب
/یادداشت/

دشمن شناسی، بصیرت و مهار تروریسم دولتی

همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی و ورود دین به عرصة حاکمیت سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران، دولت هایی که از این اتفاق، ناخرسند بودند، خود را برای مقابله با آن آماده کردند و از همة امکانات برای دشمنی با نظام اسلامی بهره بردند.

ادامه مطلب
مدیر مرکز مطالعات اسیب های اجتماعی جهاددانشگاهی استان کردستان

فرسایش سرمایه اجتماعی افزایش نرخ خودکشی را به دنبال دارد

مدیر مرکز مطالعات آسیب های اجتماعی جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: با توجه به کاهش فعالیت های جمعی و گروهی و مجازی شدن فضای ارتباطی بین افراد بدون شک این عوامل کاهش سرمایه اجتماعی را در پی خواهد داشت و فرسایش سرمایه اجتماعی افزایش آمار خودکشی را به دنبال خواهد داشت.

ادامه مطلب
نماینده ولی فقیه در استان کردستان

برنامه‌های جهاددانشگاهی باید پویاتر و عمیق‌تر از سایر دانشگاه‌ها باشد

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: برنامه‌های جهاددانشگاهی باید فراتر، عمیق‌تر و پویاتر از سایر دانشگاه‌ها باشد و تمام این فعالیت‌ها منتسب به نظام و برای ارتقای جایگاه علمی کشور صورت گیرد.

ادامه مطلب
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کردستان

جهاددانشگاهی بعنوان یک مرکز علمی در جامعه شناخته شده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: ابراهیم شریف پور در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی یک نهاد تخصصی علمی است که باید ظرفیت های بیشتر شناسایی شود.

ادامه مطلب