امام جمعه شهرستان کامیاران

خدمات علمی جهاددانشگاهی بر هیچکس پوشیده نیست

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۳ کد : ۲۷۵۰۰ آموزشی عمومی
امام جمعه شهرستان کامیاران گفت: خدمات جهاددانشگاهی در توسعه کشور بسیار مفید بوده و بر هیچکس این مهم پوشیده نیست.
خدمات علمی جهاددانشگاهی بر هیچکس پوشیده نیست

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: حجت الاسلام دکتر زارعی در دیدار با مدیر جهاددانشگاهی شهرستان کامیاران ضمن اشاره به خدمات ارزنده این نهاد انقلابی، اظهار کرد: خدمات جهاددانشگاهی در توسعه کشور بسیار مفید بوده و  بر هیچکس این مهم پوشیده نیست.

 وی با تاکید بر این مهم که دستگاه های اجرایی باید همکاری لازم را با جهاددانشگاهی شهرستان کامیاران داشته باشند، گفت: اگر میخواهیم در این شهرستان شاهد رشد و توسعه باشیم نیاز است که از جزیره ای عمل کردن خودداری بکنیم و بسمت هم افزایی برویم.

حجت الاسلام زارعی با بیان اینکه  شهرستان کامیاران  دارای دو حوزه علمیه با 250طلبه  است، افزود: حوزه های علمیه این شهرستان  نیاز به آموزش های لازم دارند که در این زمینه جهاددانشگاهی میتواند نقش مهمی را ایفا بکند.

امام جمعه شهرستان کامیاران در پایان به اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی استان اشاره و یادآور شد: جهاددانشگاهی به دلیل رسالت انقلابی که دارد به خوبی توانسته است در حوزه های اشتغال الخصوص مشاغل خانگی خدمات ارزنده ای را داشته باشد و تا حدودی در بحث کاهش بیکاری تاثیر گذار بوده است.

در ادامه نیز حیدر میدانی مدیر جهاددانشگاهی شهرستان کامیاران ضمن تشریح حوزه های مختلف این نهاد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی پکیجی از خدمات مفید و کاربردی برای جامعه است.

وی گفت: جهاددانشگاهی شهرستان کامیاران این آمادگی را دارد که در تمام حوزه های آموزش، فرهنگی، پژوهشی و اشتغال برای توسعه شهرستان ایفای نقش بکند.

  


نظر شما :