عمومی - آرشیو

/اختتامیه اولین جشنواره پایگاه‌های اطلاع رسانی دستگاه‌ها و ادارات کردستان/

رئیس و مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان مورد تقدیر قرار گرفتند

درآیین اختتامیه اولین جشنواره پایگاه‌های اطلاع رسانی دستگاه‌ها و ادارات کردستان از رئیس و مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب
مدیر جهاددانشگاهی شهرستان بیجار اعلام کرد؛

ایجاد شغل در بیجار با حرکت در مسیر دانش بنیان شدن

مدیر جهاددانشگاهی شهرستان بیجار گفت: امید است با بهره مندی از همه ظرفیت‌ها انقلاب دانش‌بنیان در شهرستان بیجار رقم زده شود، انقلابی که بیجار به آن نیاز دارد.

ادامه مطلب
فرماندار شهرستان قروه

جهاد دانشگاهی کردستان با شیوه های نوین وارد عرصه کشاورزی شود

فرماندار شهرستان قروه گفت: جهاددانشگاهی کردستان با شیوه های نوین کشاورزی از ظرفیت های طبیعی شهرستان استفاده نماید و مجموعه ی فرماندار ی نیز با حمایت از جهاد دانشگاهی وسهم خود این نهاد را در خدمت رسانی بهتر به مردم قروه یاری می رساند.

ادامه مطلب
مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان

جهاددانشگاهی کردستان آموزش های بازار محور را در دستور کار قرار بدهد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان گفت: جهاددانشگاهی باتوجه به تجربه و ظرفیت آموزشی مناسبی که در سطح کشور دارد میتواند دوره های آموزشی بازار محور را برای جوانان برگزار بکند.

ادامه مطلب
فرماندار شهرستان مریوان

جهاددانشگاهی با ارائه طرح های فناورانه میتواند کمک حال وضعیت بازرگانان کردستانی باشد

فرماندار شهرستان مریوان گفت: جهاد‌دانشگاهی کردستان می تواند با ارائه طرح های فنآورانه و ایده های نوین کمک حالی به وضعیت بازرگانی و مرز رسمی بین المللی باشماق باشد.

ادامه مطلب
امام جمعه شهرستان بیجار

جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی خدمات ارزنده ای به جامعه ارائه داده است

امام جمعه شهرستان بیجار گفت: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد علمی انقلابی از برجستگی ویژه ای برخوردار است که بر همین اساس در جهت تقویت این نهاد بابرکت انقلابی در خدمت جهاد هستیم.

ادامه مطلب
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری استان کردستان

ورود جهاددانشگاهی کردستان به مقوله آموزش مهارت های زندگی کاربردی خواهد بود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: لیلا آژیر در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن اشاره به اینکه آموزش های جهاددانشگاهی میتواند کمک زیادی به استحکام خانواده ها بکند، اظهار کرد: بحث آموزش مهارت های پیش از ازدواج در استحکام زندگی بسیار مهم است که جهاددانشگاهی میتواند در این زمینه وارد شود

ادامه مطلب