رییس جهاددانشگاهی استان کردستان:

انقلاب اسلامی برخواسته از بطن مردم است

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۱ کد : ۲۷۸۱۵ فرهنگی عمومی تاپ خبر
رییس جهاددانشگاهی استان کردستان یکی از جلوه های مردمی بودن انقلاب را نهادهای دانست که مولود انقلاب اسلامی بوده و از بطن مردم بوجود آمده اند.
انقلاب اسلامی برخواسته از بطن مردم است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: اکبر اسدی 19 بهمن ماه در مراسم گرامی داشت دهه فجر که به همت معاونت فرهنگی در جهاددانشگاهی برگزار شد  ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، اظهار کرد:  یکی از مهمترین عوامل پیروزی و استمرار نظام جمهوری اسلامی مردمی بودن انقلاب اسلامی بود.

وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی در طول این دوران   فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته و یکی از عوامل اصلی تداوم و حرکت این انقلاب حمایت و پشتیبانی مردمی از این نظام بوده است.

اسدی نقش مردم را در تمام صحنه های انقلاب اساسی دانست و افزود: پیروزی در هشت سال دفاع مقدس  و خنثی نمودن توطئه ها و تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه دشمنان نیز حاصل حمایت و در صحنه بودن مردم بوده است.

رییس جهاددانشگاهی استان کردستان یکی از جلوه های مردمی بودن انقلاب را نهادهای دانست که مولود انقلاب اسلامی بوده و از بطن مردم بوجود آمده اند.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان  تشکیل نهاد جهاددانشگاهی را حاصل اراده دانشجویان مبارزی دانست که در بستر دانشگاهها احساس مسئولیت کرده و این نهاد انقلابی را تشکیل دادند.

وی افزود: جهاددانشگاهی در طول حیاتش منشاء خدمات تخصصی ارزنده ای برای کشور و مردم بوده و علی رغم کمبود امکانات مادی این نهاد در حوزه های فرهنگی بهترین ها را در عرصه اطلاع رسانی، معرفتی و حوزه افکار سنجی بوجود آورده و در حوزه پژوهشی هم فعالیت های ارزنده ای را انجام داده است .

اسدی در پایان با اشاره به اینکه  با همت و تلاش و کوشش جهادگران جهاد واحد استان کردستان، این مجموعه میتواند بیش از پیش منشاء فعالیت های ارزشمند در استان شود، یادآور شد: آموزش های مهارت محور نیز از خصوصیات بارز حوزه آموزشی این نهاد انقلابی اس که تا کنون توانسته است در راستای توسعه آموزشی گام های موثری بردارد.

گفتنی است در این مراسم که به مناسبت چهل دومین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار گردید به قید قرعه هدایایی به شرکت کنندگان اهداء گردید.


نظر شما :