اخبار

/به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان کردستان/

مسابقه پیامکی «رمضان و معنویت» در کردستان برگزار می شود

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان از برگزاری مسابقه پیامکی «رمضان و معنویت» به مناسبت ماه مبارک رمضان ویژه جهادگران جهاددانشگاهی کردستان خبر داد.

ادامه مطلب
مدیر مرکز جهاددانشگاهی شهرستان بیجار اعلام کرد؛

راه اندازی آزمایشگاه کشت سلول گیاهی توسط جهاددانشگاهی کردستان

مدیر مرکز جهاددانشگاهی شهرستان بیجار گفت: جهاد دانشگاهی در راستای دستیابی به اهداف خود در عرصه پژوهشی در نظر دارد با استفاده از ظرفیت های بسیار بالای گیاهان دارویی در این شهرستان و همچنین با بهره مندی از توان علمی جوانان این دیار اقدام به راه اندازی آزمایشگاه کشت سلول گیاهی کند.

ادامه مطلب
/ انتشارات جهاددانشگاهی استان کردستان/

کتاب زیبا شناختی و طراحی پل ها روانه بازار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی کردستان، کتاب «زیباشناختی و طراحی پل ها» به قلم فریتز لئونهارت و با ترجمه دکتر قادر بایزیدی و دکترکیانوش فرجی توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان کردستان منتشر شده است

ادامه مطلب

همدلی و همگرایی مسئولان زمینه‌ساز رشد و توسعه هرچه بیشتر استان کردستان است

رییس جهاد دانشگاهی واحد استان کردستان گفت:  همدلی و همگرایی مسئولان زمینه‌ساز رشد و توسعه هرچه بیشتر استان کردستان است و این همدلی و همگرایی ضریب اثر گذاری فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی را در جامعه ارتقاء می دهد.

ادامه مطلب
رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال کشور در بازدید از جهاددانشگاهی شهرستان بیجار مطرح کرد:

"تکنولوژی سنتر"حلقه واسط کسب و کارها

رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال کشور گفت: تکنولوژی سنتر در ادامه مسیر کسب و کارها حلقه واسطی است که مبنای علمی دارد و در واقع از ابتدا تا انتهای زنجیره ارزش را مدیریت می کند.

ادامه مطلب
رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال کشور:

ظرفیت های جهاددانشگاهی در کردستان جدی گرفته شود

رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال کشور گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد علمی تخصصی است که میتواند در مسائل مهم ورود جدی داشته باشد و پس بر همین اساس باید از ظرفیت های آن به خوبی استفاده شود.

ادامه مطلب
/اختتامیه اولین جشنواره پایگاه‌های اطلاع رسانی دستگاه‌ها و ادارات کردستان/

رئیس و مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان مورد تقدیر قرار گرفتند

درآیین اختتامیه اولین جشنواره پایگاه‌های اطلاع رسانی دستگاه‌ها و ادارات کردستان از رئیس و مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب