تاپ خبر - آرشیو

به همت جهاددانشگاهی استان کردستان؛

استاد "هادی ضیاءالدینی" در اطلس مفاخر ایران معرفی شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان کردستان و با همکاری سازمان دانشجویان ایران، در راستای شناسایی و معرفی مفاخر علمی و ادبی، استاد "هادی ضیاءالدینی" پیکرتراش و نقاش معروف کردستانی به عنوان یکی از مفاخر کرد در طرح " اطلس مفاخر" معرفی شد.

ادامه مطلب
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کردستان خبر داد:

جذب دانشجو بدون کنکور در جهاددانشگاهی استان کردستان

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان کردستان از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی نیمسال دوم تحصیلی در این مرکز خبر داد.

ادامه مطلب
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان کردستان

جهاددانشگاهی کردستان ظرفیت خوبی برای گسترش فعالیت های فرهنگی در دانشگاه‌ها است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان کردستان گفت: جهاددانشگاهی با توجه به رسالتی که دارد میتواند مباحث فرهنگی را در دانشگاه ها گسترش بدهد.

ادامه مطلب
رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان

مراکز آموزشی جهاددانشگاهی تنها به برگزاری دوره آموزشی بسنده نکنند

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: خدمات در جهاددانشگاهی بسیار گسترده است و مراکز آموزشی باید از تمام این ظرفیت ها استفاده بکنند و تنها به برگزاری یک دوره آموزشی بسنده نکنند.

ادامه مطلب
/یادداشت/

دشمن شناسی، بصیرت و مهار تروریسم دولتی

همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی و ورود دین به عرصة حاکمیت سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران، دولت هایی که از این اتفاق، ناخرسند بودند، خود را برای مقابله با آن آماده کردند و از همة امکانات برای دشمنی با نظام اسلامی بهره بردند.

ادامه مطلب
/به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان کردستان برگزار می شود/

نشست “تخصصی رابطه گردشگری و تاب آوری شهری در شهر مقصد گردشگری”

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: استان کردستان از پتانسیل خوبی در توسعه صنعت گردشگری برخوردار است ولی این مهم مستلزم زیرساخت ها اصولی است.

ادامه مطلب
نماینده ولی فقیه در استان کردستان

برنامه‌های جهاددانشگاهی باید پویاتر و عمیق‌تر از سایر دانشگاه‌ها باشد

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: برنامه‌های جهاددانشگاهی باید فراتر، عمیق‌تر و پویاتر از سایر دانشگاه‌ها باشد و تمام این فعالیت‌ها منتسب به نظام و برای ارتقای جایگاه علمی کشور صورت گیرد.

ادامه مطلب