تاپ خبر - آرشیو

/به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان کردستان /

نشست تخصصی وبینار تاب آوری شهری برگزار شد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک با اشاره به اینکه عوامل تاب آوری در شهر باید بیشتر مورد توجه مدیریت شهری قرار گیرد گفت: مکان یابی، پراکنده سازی و تمرکززدایی، اصلاح کاربری زمین و توسعه خدمات شهری، مبلمان شهری و طراحی ورودی و خروجی ها از جمله عواملی است که باید برای استفاده بهتر و جلوگیری از خسارت و تلفات بیشتر در مواقع بحران، در مدیریت شهری مورد توجه قرار گیرد.

ادامه مطلب
بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن/

تاکید بر به‌کارگیری همه اندوخته جهادی برای اعتلا و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران

جهاددانشگاهی با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن، چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد که اعضای این نهاد انقلابی اعلام می‌کنند کماکان همه توان و اندوخته جهادی خود را برای اعتلا و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران به‌کارگیرند.

ادامه مطلب
معاون سیاسی امنیتی استانداری استان کردستان

جهاددانشگاهی کردستان باید به سمت آموزش های بومی محور برود

معاون سیاسی امنیتی استانداری استان کردستان گفت: امروزه باید برای آموزش در جامعه نیاز سنجی شود و بر همین اساس جهاددانشگاهی استان کردستان باتوجه به ظرفیتی که دارد باید به سمت آموزش های بومی برود.

ادامه مطلب
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان

علمی کاربردی جهاددانشگاهی کردستان الگوی خوب برای دیگر مراکز آموزشی است

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان گفت: علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان کردستان با وجود ظرفیت های که دارد میتواند الگوی مناسبی برای دیگر علمی‌کاربردی ها باشد.

ادامه مطلب
نماینده مردم شهرستان بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی

فعالیت‌های جهاددانشگاهی کردستان زمینه توسعه شهرستان بانه را فراهم می‌کند

نماینده مردم شهرستان بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توانمندی و پتانسیل‌های جهاددانشگاهی کردستان گفت: فعالیت‌های جهاددانشگاهی زمینه‌ساز توسعه شهرستان بانه را فراهم می‌کند.

ادامه مطلب
مدیرکل زندانهای استان کردستان

آموزش های جهاددانشگاهی کردستان گام موثری در فرهنگ سازی زندانیان است

در سال گذشته جهاددانشگاهی استان کردستان با دوره های مختلف کاربردی که در سطح زندانها برگزار کرد توانست گام های موثری در فرهنگ سازی در بین این اقشار جامعه انجام بدهد.

ادامه مطلب
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان

خدمات جهاددانشگاهی کردستان به دولت موثر بوده است

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: جهاددانشگاهی باتوجه به رسالتی که دارد در طول دوران توانسته است خدمات ارزنده و موثری به دولت و کشور ارائه بدهد.

ادامه مطلب