فرماندار شهرستان بیجار اعلام کرد:

پویایی و خلاقیت دو عنصر بارز جهاددانشگاهی

۲۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۲۳:۲۷ کد : ۴۷۴۳۱ آموزشی
 فرماندار بیجار دو عنصر پویایی و خلاقیت را از جمله ویژگی های بارز جهاد دانشگاهی برشمرد.
پویایی و خلاقیت دو عنصر بارز جهاددانشگاهی

احمد رضا قاسمی  در بازدید از مجموعه جهاد دانشگاهی بیجار، پویایی، خلاقیت، صداقت و حضور جوانان مومن و متعهد را از عناصر وجودی جهاد دانشگاهی عنوان کرد و افزود: نهادهای دولتی می توانند برای فرار از فضای سنگین بروکراسی اداری از این ظرفیت در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده نمایند.

قاسمی اظهار کرد: مجموعه جهاد دانشگاهی، در عرصه علمی، فرهنگی و به طور جامع در تمام عرصه ها بسیار توانمند عمل کرده است.

وی ادامه داد: اگر می خواهیم اقدامی به صحیح ترین شکل و با وجود محدودیت امکانات در کمترین زمان ممکن انجام پذیرد به جرات می توان گفت جهاد دانشگاهی بهترین گزینه جهت انجام این امور است.

 وی با اشاره به ارتباط خوب و سازنده جهاد دانشگاهی مرکز بیجار با دیگر نهادهای دولتی تصریح کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان نهاد انقلابی- دانشگاهی به واسطه ارتباط خوبی که با تمام دستگاه های دولتی برقرار کرده توانسته در زمینه پیوند شرکت های دانش بنیان با دستگاه های دولتی و ارتباط صنعت با دانش بسیار موفق عمل کند در حالی که برخی ارگان های مربوطه ضعف هایی در این زمینه دارند.

قاسمی ریسک پذیری را جزء شاخصه های مدیر موفق بیان و تاکید کرد: ریسک پذیری و نیز پذیرش ریسک نیروهای زیر مجموعه از ویژگی های بارز یک مدیر پویا و توانمند است که او را از ماهیت یک مدیر پشت میز نشین صرف خارج کرده و به آن مجموعه اعتبار می بخشد که جهاد دانشگاهی مرکز بیجار با تعاملات خوبی که با مجموعه فرمانداری بیجار به عنوان نماینده دولت در شهرستان داشته توانسته به جایگاه خود ثبات ببخشد.

 وی در پایان بار دیگر حمایت خود را از این نهاد اعلام و خاطر نشان کرد: مجموعه دولت با آغوش باز از پیشنهادات جهاددانشگاهی برای پیشبرد اهداف شهرستان استقبال خواهد کرد.


نظر شما :