اخبار

رییس جهادداانشگاهی استان خبر داد:

ذخیره ۲۶۰۰ نمونه خون بند ناف در کردستان

رییس جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: مرکز ذخیره سازی خون بند ناف نمایندگی استان، در سال ۱۳۸۸ تاسیس شده و تا کنون توانسته بیش از ۲۶۰۰ نمونه خون بند ناف را جمع آوری کند.

ادامه مطلب
به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی استان کردستان

جهاددانشگاهی استان کردستان در مسیر رشد و توسعه

جهاددانشگاهی استان کردستان با تلاش و کوشش نیروهای جوان، متعهد و متخصص با برنامه ریزی دقیق و مدون در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته است.

ادامه مطلب
با انعقاد قراردادی؛

اجرای طرح داناب توسط جهاددانشگاهی استان کردستان

اجرای طرح داناب به جهاددانشگاهی استان کردستان واگذار شد، قرارداد پروژه اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب فیمابین جهاد دانشگاهی استان و شرکت آب منطقه‌ای کردستان منعقد شد.

ادامه مطلب
پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی/ نقش مؤثر روابط عمومی‌ها به‌عنوان یک شتاب‌دهنده در رونق تولید و اشتغال

پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی/ نقش مؤثر روابط عمومی‌ها به‌عنوان یک شتاب‌دهنده در رونق تولید و اشتغال

رییس جهاددانشگاهی فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه؛ روز روابط عمومی و ارتباطات را به‌تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش این عرصه و به ویژه شبکه روابط عمومی جهاددانشگاهی، جامعه رسانه‌ای این نهاد تبریک گفت و تاکید کرد: روابط عمومی‌ها به‌عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع‌رسانی، فرهنگ‌سازی و امیدآفرینی می‌توانند با آگاهی بخشی، نقش مؤثری را در تحقق شعار سال ایفا کرده و یک شتاب‌دهنده در رونق تولید و اشتغال باشند.

ادامه مطلب
رونمایی از کتاب «جان فدا» با حضور رییس جهاددانشگاهی/ دل‌نوشته‌های کوتاه جهادگران از زبان انگشتر حاج‌قاسم

رونمایی از کتاب «جان فدا» با حضور رییس جهاددانشگاهی/ دل‌نوشته‌های کوتاه جهادگران از زبان انگشتر حاج‌قاسم

رییس جهاددانشگاهی در شب شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) در جمع هیات رییسه و برخی از مدیران این نهاد از مجموعه «جان‌فدا» که به همت اداره کل روابط عمومی جهاددانشگاهی تهیه شده است، رونمایی کرد.

ادامه مطلب
به همت جهادگران پژوهشکده سرطان معتمد انجام شد:

غربالگری رایگان سرطان‌های شایع بانوان در شهرستان بیجار استان کردستان

در راستای طرح های جهادی پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی، تیمی از متخصصان زبده پژوهشکده با همراهی سه قرارگاه جهادی در قالب بزرگترین اردوی جهادی غرب کشور، طرح غربالگری رایگان سرطان های بانوان را در شهرستان بیجار در استان کردستان اجرا کردند.

ادامه مطلب
رییس جهاددانشگاهی کردستان:

مسئولان دانشگاه ها امید و نشاط را بین دانشجویان ایجاد کنند

 رییس جهاد دانشگاهی استان کردستان با تأکید بر اهمیت همسو کردن دانشجویان با اهداف نظام، گفت: مسئولان دانشگاه ها امید و نشاط را بین دانشجویان ایجاد کرده و با عزمی جدی و بهره‌گیری از همدلی و همراهی اساتید، اردوهای راهیان پیشرفت را در استان برگزار کنند.

ادامه مطلب

تفاهم نامه همکاری فیمابین بنیادشهید و امور ایثارگران و جهاددانشگاهی استان کردستان منعقد گردید

تفاهم نامه همکاری فیمابین بنیادشهید و امور ایثارگران استان و جهاددانشگاهی استان کردستان با موضوع همکاری در زمینه آموزش، توانمندسازی شغلی و ارتقاء مهارت های فنی و حرفه ای خانواده های تحت پوشش بنیاد شهید با رویکرد ایجاد اشتغال مولد و پایدار با بهره گیری از ظرفیت های آموزشی، پژوهشی و اشتغال و کار آفرینی جهاددانشگاهی منعقد شد.

ادامه مطلب