تفاهم نامه همکاری فی مابین جهاددانشگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان بیجار منعقد شد

۱۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۲ کد : ۳۵۴۳۳ آموزشی
تفاهم نامه همکاری فی مابین جهاددانشگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان بیجار منعقد شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، در راستای توسعه فعالیت‌های آموزشی، تفاهم نامه همکاری فی مابین جهاددانشگاهی مرکز بیجار و فرماندهی انتظامی شهرستان بیجار، در محل جهاددانشگاهی منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: راحله شریفیان مدیر جهاددانشگاهی مرکز بیجار، با اشاره به اجرای طرح حکمت در جهاد دانشگاهی گفت: این طرح با هدف توانمندسازی تحصیلی و مهارتی خانواده کارکنان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران نیروهای مسلح در جهاددانشگاهی اجرا می شود.

 وی آموزش مهارت‌های کاربردی و تخصصی و آمادگی جهت ورود به بازار کسب و کار را از مزایای طرح حکمت عنوان کرد و افزود: خانواده کارکنان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران نیروهای مسلح، می‌توانند با بهره‌گیری از مزایا و تخفیفات مناسب در دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی بیجار شرکت کنند.

مدیر جهاددانشگاهی مرکز بیجار با اشاره به فعالیت های مرکز نوآوری وشکوفایی نیز گفت: جهاددانشگاهی آمادگی دارد تا بستر بروز و شکوفایی ایده های خلاقانه سربازان را نیز فراهم نماید.

وی ادامه داد: کسب مهارت و دستیابی به اشتغال پایدار برای سربازان یک ضرورت است.

سرگرد عبدالله پور، نماینده فرماندهی انتظامی شهرستان بیجار نیز در این دیدار ضمن تاکید بر تعامل و همکاری هر دو مجموعه بیان کرد: برگزاری دوره های آموزشی با بهره مندی از اساتید مجرب می‌تواند نیروی انتظامی را در اجرای ماموریت های خود یاری کند.

وی ضمن تاکید بر اینکه گروهی از سربازان، از صلاحیت و بضاعت علمی برای حضور در مرکز نوآوری برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با جهاددانشگاهی همواره ارتباط خوبی داشته و درصدد ارتقای این ارتباط در حوزه ی آموزش و مهارت آموزی است.

گفتنی است، این تفاهم‌نامه در ۶ ماده و دو نسخه تهیه و به امضای راحله شریفیان مدیر جهاد دانشگاهی مرکز بیجار و سرگرد امیر عبدالله پور نماینده فرماندهی انتظامی شهرستان بیجار رسید.


نظر شما :