/ جهاددانشگاهی استان کردستان برگزار می کند/

آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی

۲۷ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۵ کد : ۳۳۵۶۳ آموزشی
آزمون استخدامی  آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: سیروان صیدی مدیر اجرایی برگزاری آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، اظهار کرد: جهاددانشگاهی مجری برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی می باشد که اول مرداد سال جاری همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
وی افزود: در این آزمون 237 نفر داوطلب خانم و آقا با رعایت شرایط کامل  پروتوکل های بهداشتی شرکت خواهند کرد.
مدیر اجرایی برگزاری آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، گفت: بر اساس هماهنگی به عمل آمده با وزارت آموزش و پرورش، آزمون مذکور در روز جمعه اول مردادماه برگزار می شود و داوطلبان گرامی میتوانند از روز سشنبه 29 تیر ماه با مراجعه به سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی  به آدرس hrtc.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
صیدی در پایان با اشاره  به اینکه  نتایج داوطلبان از طریق پروفایل شخصی خود به آنها اعلام می شود، یادآور شد: از روز سشنبه 29 تیر ماه باجه های رفع نقص در دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی دایر است و داوطلبان گرامی میتوانند درخصوص رفع نقص کارت شرکت در آزمون مراجعه کنند.
گفتنی است: آزمون استخدامی  آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی واقع در سنندج، روبروری زندان مرکزی واقع در بلوار ارشاد برگزار می شود.


( ۱ )

نظر شما :