‍ رئیس اداره آموزش پرورش شهرستان سقز:

آموزش جهاد دانشگاهی به عنوان یک برند علمی شناخته شده است

۰۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۲ کد : ۲۸۳۵۰ آموزشی
رئیس اداره آموزش و پرورش سقز گفت: جهاد دانشگاهی سابقه درخشانی در زمینه فعالیت های علمی دارد و به عنوان یک برند علمی شناخته شده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، دکتر فیروز عارفی در دیدار با مدیر جهاد دانشگاهی شهرستان سقز ضمن اشاره به اینکه خدمات جهاد دانشگاهی ارزنده است، اظهار کرد: فعالیت های آموزشی در شهرستان، موجب ایجاد توسعه و پیشرفت در تمامی زمینه های تحصیلی است.

وی عنوان کرد: جهاد دانشگاهی باتوجه به ظرفیتی که دارد میتواند فعالیت های موفقی در این شهرستان داشته باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سقز گفت: جهاد دانشگاهی یک نهاد شناخته شده در زمینه علم است و فعالیت های آموزش آن به عنوان یک برند در کشور مطرح است.

عارفی ضمن اشاره به اینکه خدمات این نهاد علمی در شهرستان سقز باید گسترده تر شود، یادآور شد: آموزش و پرورش شهرستان سقز این آمادگی را دارد که همکاری لازم را با جهاد دانشگاهی داشته باشد.

در ابتدای این نشست عباس غفاری مدیر مرکز جهاد دانشگاهی شهرستان سقز ضمن تشریح حوزه های مختلف این نهاد در زمینه آموزش، پژوهش، اشتغال، کارآفرینی، فرهنگی، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی شهرستان سقز در گذشته همکاری خوبی را با آموزش و پرورش داشته است که امیدواریم این مهم دوباره اجرایی شود.

وی با بیان اینکه دوره های مهارتهای هفتگانه کامپیوتر ، طرح درس ، توانمندسازی و ... برای آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی توسط جهاد دانشگاهی سقز برگزار گردیده، گفت: پتانسیل بالای این نهاد، می تواند موجب تشریک مساعی بین دو سازمان و رشد در تمامی زمینه های علمی و پژوهشی در راستای اهداف و توسعه آ.پ شود.

غفاری در پایان یادآور شد: هم افزای در بین ادارات باعث رشد و توسعه در شهرستان می شود و برهمین اساس باید به این مسئله توجه ویژه داشت.


نظر شما :