با انعقاد تفاهم نامه ای؛

برگزاری دوره سرباز ماهر توسط جهاددانشگاهی استان کردستان برگزار می شود

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۵ کد : ۱۵۷۶۲ آموزشی تاپ خبر
با انعقاد تفاهم نامه ای بین جهاددانشگاهی کردستان و اداره کل ورزش و جوانان استان، دوره آموزشی مهارت های عمومی اشتغال و زندگی ویژه سربازان نیروهای مسلح استان کردستان برگزار می شود.
برگزاری دوره سرباز ماهر توسط جهاددانشگاهی استان کردستان برگزار می شود

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در جلسه امضا و تبادل تفاهم نامه با جهاددانشگاهی استان کردستان اظهار کرد: دوره های آموزشی مهارت های عمومی اشتغال و زندگی با مشارکت و همکاری جهاددانشگاهی برای 700 نفر از سربازان وظیفه نیروهای مسلح در محل پادگان ها و مراکز آموزش نظامی استان کردستان برگزار می شود.

حامد جولایی عنوان کرد: : مجموعه جهاددانشگاهی استان کردستان از ظرفیت ها و پتانسیل های خوب و ارزشمندی در حوزه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برخوردار است، جهاددانشگاهی در حوزه آموش های مهارتی، مهارت افزایی و همچنین ارائه خدمات تخصصی آموزشی کارنامه خوب و درخشانی دارد.

وی با بیان اینکه ورزش و جوانان استان با جهاددانشگاهی کردستان همکاری خوبی دارد،افزود: در همین راستا و بر اساس تفاهم نامه کشوری بین ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت ورزش و جوانان برای برگزاری دوره های آموزشی مهارت ویژه پرسنل و سربازان وظیفه، جهت اجرای این طرح در استان، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان کردستان و جهاددانشگاهی استان منعقد می شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان نیز در این جلسه گفت: دوره های آموزشی مهارت های عمومی اشتغال و مهارت های عمومی زندگی جمعاً به مدت 80 ساعت برای 700 نفر از سربازان وظیفه نیروهای مسلح در محل پادگان ها و مراکز آموزش نظامی در سالجاری برگزار می شود.

چیا سهراب نژاد افزود: طبق تفاهم نامه منعقد شده، دوره آموزشی مهارت های عمومی اشتغال به مدت 48 ساعت نظری و عملی، و مهارت های عمومی زندگی به مدت 32 ساعت نظری و عملی، جمعاً به مدت 80 ساعت برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: دوره های آموزشی موضوع قرارداد، مطابق تقویم آموزشی در پادگان های استان و مراکز آموزش نظامی که توسط نیروهای مسلح اعلام می شود توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان کردستان برگزار خواهد شد.

 


( ۱ )

نظر شما :