بازدید فیروزآبادی معاون اشتغال کمیته امداد کشور از جهاددانشگاهی استان کردستان

۰۲ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۸ کد : ۵۰۹۵۴ تاپ خبر اشتغال
معاون اشتغال کمیته امداد حضرت امداد خمینی(ره) از روند اجرای طرح خدمات هدایت شغلی مددجویان این نهاد در جهاددانشگاهی استان کردستان بازدید نمود و در این بازدید اکبر اسدی رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان گزارشی از روند اجرای طرح خدمات هدایت شغلی مددجویان کمیته امداد ارائه نمود.
بازدید فیروزآبادی معاون اشتغال کمیته امداد کشور از جهاددانشگاهی استان کردستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: اکبر اسدی  رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان درجریان بازدید معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) کشور و مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از روند اجرای طرح خدمات هدایت شغلی مددجویان کمیته امداد امام خمینی ، ضمن تشکر از حسن نظر و اعتماد مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) به جهاددانشگاهی استان کردستان: اظهار کرد: جهاددانشگاهی و کمیته امداد  دو نهاد انقلابی هستند که مولود انقلاب اسلامی میباشند، همکاری و هم افزایی این نهادها می تواند منشاء خدمات ارزشمندی برای جامعه، علی الخصوص مددجویان عزیز کمیته امداد باشد.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی استان کردستان و کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری های خوبی را در حوزه های آموزش و هدایت شغلی مددجویان داشته اند، عنوان کرد: از مهر ماه سال گذشته قرارداد فیما بین جهاددانشگاهی استان کردستان و کمیته امداد در خصوص هدایت شغلی مددجویان کمیته امداد منعقد گردید که در این راستا تلاشهای خوبی برای اجرای مفاد قرارداد صورت گرفته است.

اسدی گفت: از ابتدای انعقاد قرارداد تاکنون 11 هزار و 380 پرونده از کمیته امداد به جهاددانشگاهی استان کردستان ارجاع شده است که از این تعداد 9 هزار و 180 پرونده به بانک های مربوطه ارجاع داده شده است که از این میان، بالغ بر 538 میلیارد تومان تسهیلات برای مددجویان پرداخت شده است.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان در پایان با بیان اینکه جهاددانشگاهی یک مجموعه پویا و دانش بنیان است، یادآور شد: جهاددانشگاهی یک مجموعه پویا، دانش بنیان با نیروهای متعهد و متخصص است که در راستای توسعه کشور گام های موثری برداشته است.

گفتنی است: مرتضی فیروز آبادی به همراه مسئولین کمیته امداد امام خمینی(ره) از نحوه اجرای طرح هدایت شغلی کمیته امداد امام خمینی (ره) بازدید به عمل آوردند.

 


نظر شما :