جهاددانشگاهی استان کردستان مورد تقدیر قرار گرفت

۰۳ آبان ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۸ کد : ۴۹۷۴۲ عمومی اشتغال
دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی ، جهاددانشگاهی استان کردستان را در خصوص عملکرد  مناسب در  اجرای طرح های آموزش و اشتغال کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) در گردهمایی معاونین آموزش و مدیران اشتغال جهاددانشگاهی سراسر کشور مورد تقدیر قرار داد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان : در ارزیابی بعمل آمده از سوی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی،  طرح های آموزش و اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) جهاددانشگاهی واحد استان کردستان بعنوان واحد نمونه کشوری معرفی و مورد تقدیر قرار داد.

دکتر دهقانی فیروز آبادی رئیس جهاددانشگاهی در  متن  لوح تقدیر  آورده است: جهاددانشگاهی به عنوان نهاد برآمده از انقلاب شکوهمند اسلامی در طول چهار دهه فعالیت دانش بنیان و جامعه محور مبنی بر اهداف عالیه نظام در حوزه های مختلف، اقدام زیربنایی و اثر گذاری به سرانجام مطلوب رسانده است.

در ادامه: از آنجایی که بر اساس ارزیابی های به عمل آمده، آن واحد وزین در "طرح های آموزش و اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره)" عملکرد مناسبی داشته و باعث ارتقای نام و جایگاه جهاددانشگاهی در کشور شده است، بدینوسیله از زحمات تمامی همکاران محترم، تقدیر و تشکر نموده، توفیق روزافزون جهادگران پرتلاش، ایثارگر و اندیشه ورز از خداوند منان در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) خواستار است.


نظر شما :