افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سنندج

۰۶ مهر ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۷ کد : ۴۹۱۰۷ عمومی
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سنندج  به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان و اساتید این مرکز با ناگفته‌های دفاع مقدس اقدام به برپایی نمایشگاه عکس و تجهیزات به جا مانده از زمان جنگ تحمیلی کرده است.
افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سنندج

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: در راستای نکوداشت هفته دفاع مقدس، مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سنندج  اقدام به برپایی نمایشگاه عکس و تجهیزات جنگی در دوران 8 سال دفاع مقدس نموده است.

میثم صادقخانی رئیس  مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی سنندج  اظهار کرد: همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عکس و پوستر و تجهیزات جنگی در دوران 8 سال دفاع مقدس  برای آشنایی بیشتر دانشجویان این مرکز با دفاع مقدس در این دوران بر پا شده است.

وی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و فداکاری ملت بزرگ ایران است، اظهارکرد: پرداختن به ارزش‌های دفاع مقدس وظیفه‌ای همگانی است و با توجه به هجمه نرم دشمنان نظام اسلامی مراکز آموزشی باید در راستای توسعه فرهنگ دفاع مقدس و ایثار پیش قدم باشند.

وی در ادامه هفته دفاع مقدس را فرصتی ارزشمند برای بیان رشادت و دلاورمردی‌های زنان و مردان این سرزمین برابر دشمن دانست و افزود: نمایشگاه دفاع مقدس تا پایان هفته جاری برای بازدید دانشجویان و اساتید در مرکز آموزش علمی کاربردی جهادد دانشگاهی استان کردستان  برپاست.


نظر شما :