مدیرکل مخابرات استان کردستان

جهاددانشگاهی یک نهاد علمی موفق در کشور است

۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۷ کد : ۴۳۲۴۰ پژوهش تاپ خبر
مدیرکل مخابرات استان کردستان گفت: جهاددانشگاهی دارای ظرفیت های خوبی است که میتوان در راستای توسعه کشور از آن بهره گرفت.
جهاددانشگاهی یک نهاد علمی موفق در کشور است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: آزاد حکمت در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان با بیان اینکه همکاری با جهاددانشگاهی یک فرصت برای رشد است، اظهار کرد: جهاددانشگاهی و مخابرات در گسترده کشوری همکاری های خوبی داشته که منشا خیر و برکت بوده است.

وی گفت: مخابرات استان کردستان همیشه برای ایجاد رفاه برای مردم جامعه دست همکاری بسوی سازمان های پیش‌رو دراز کرده است.

 مدیرکل مخابرات استان کردستان در پایان با اشاره به اینکه تفاهم نامه همکاری با جهاددانشگاهی رابطه همکاری را بیشتر می کند، یادآور شد: مخابرات استان ، جهاددانشگاهی کردستان و جهاددانشگاهی دانشگاه خواجه نصیر در راستای یک تفاهم نامه همکاری سه جانبه میتواند در راستای بحث های فنی و پژوهش های کاربردی  فعالیت های موثری را انجام دهد.

در ابتدای این دیدار اکبر اسدی رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی دانش بنیان است که گسترده فعالیت های آن بسیار متنوع و وسیع است.

وی با بیان اینکه خدمات جهاددانشگاهی در تمام کشور همچون یک شبکه بهم پیوسته است، افزود: جهاددانشگاهی در حوزه های آموزش، فرهنگی، اشتغال، پژوهش، کارآفرینی و شرکت های دانش بنیان فعالیت دارد که این فعالیت ها توانسته برای جامعه منشا خیرو برکت باشد.

اسدی گفت: جهاددانشگاهی دارای توانمندیها و ظرفیت‌های بسیار بالایی است که دستگاهی اجرایی، سازمان ها میتوانند از از ظرفیت ها برای رشد و توسعه بهره ببرند.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان  با اشاره به بخشی از توانمندی‌های جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش‌های مهارتی و ضمن خدمت، تاکید کرد  که طی سال‌های گذشته تاکنون، این نهاد دانشگاهی خدمات آموزشی تخصصی برای دستگاههای اجرایی داشته است.


نظر شما :