نشست صمیمانه رئیس با اعضای جهاددانشگاهی استان استان کردستان

جهاددانشگاهی استان کردستان در مسیر توسعه قرار دارد

۲۱ دی ۱۴۰۰ | ۰۷:۴۱ کد : ۴۰۴۴۰ تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان از حرکت رو به جلو این واحد در مسیر توسعه خبر داد.
جهاددانشگاهی استان کردستان در مسیر توسعه قرار دارد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: اکبر اسدی در دیدار صمیمی با پرسنل جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن تشکر از زحمات تمام معاونین، مدیران ستادی، مدیران مراکز، کارشناسان و همه نیروهای جهاددانشگاهی استان ، اظهار کرد: امروز جهاددانشگاهی واحد استان کردستان با همت و تلاش همکاران توانسته است اقدامات خوبی را در این یکسال گذشته  انجام دهد.
وی در این دیدار به ارائه گزارش عملکرد واحد در یکسال اخیر پرداخت و گفت: جهاددانشگاهی واحد استان کردستان دارای نیروهای جوان، متخصص و متعهد است که میتوانند کارهای بزرگ را مدیریت و اجرایی کنند.
رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن تشکر از زحمات صورت گرفته در حوزه های پشتیبانی، فرهنگی، آموزش،  اشتغال و کارآفرینی، پژوهشی و مرکز علمی کاربردی، افزود: در طی یکسال اخیر تلاش های خوبی در کلیه حوزه ها صورت گرفته است که هم اکنون شاهد رشد و توسعه واحد هستیم ولی لازم است تلاشهای بیشتری انجام گیرد. تا جهاددانشگاهی استان کردستان به جایگاه واقعی خود برسد و مورد افتخار همه قرار گیرد.
در این دیدار که اعضای جهاددانشگاهی در شهرستانها از طریق سامانه برخط حضور داشتند، اسدی عنوان کرد: مراکز تابعه نیز در شهرستانها در یکسال اخیر فعالیتهای خود را در راستای توسعه واحد انجام داده ند  ولی  انتظار است تلاش و کوشش مضاعف صورت گیرد تا شاهد پویایی هر چه بیشتر مراکز در سطح شهرستانها باشیم.
در پایان این نشست پرسنل واحد سوالاتی را مطرح نمودند که رئیس و معاونین پاسخگوی سئوالات بودند.
گفتنی است: اکبر اسدی 15 آذر ماه سال 1399 با حکم دکتر طیبی مسئولیت جهاددانشگاهی واحد استان کردستان را عهده دار شد .


نظر شما :