جهادگران جهاددانشگاهی استان کردستان در جمع داوران چهارده مین جشنواره کارآفرینان برتر کشور قرار گرفتند

۱۵ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۴ کد : ۴۰۲۷۰ عمومی
دو نفر از اعضای جهاددانشگاهی استان کردستان بعنوان داوران چهارده مین جشنواره کارآفرینان برتر کشور معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می شود و تاکنون سیزده دوره جشنواره از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ادارات کل استانی برگزار شده است.

سیروان  صیدی و رضا باقری نژاد با ابلاغ اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعنوان داوران چهارده مین جشنواره کارآفرینان برتر کشور در بخش های صنعت، خدمات و کارآفرینی معرفی شدند.

در این دوره از جشنواره بخش گردشگری و صنایع دستی به عنوان یکی از بخش های تخصصی جشنواره در کنار بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه شده است.

داوران این رویداد پرونده های استانی و کشوری را ارزیابی و پس نتیجه نهایی این مهم را به دبیرخانه کشوری ارسال می کنند و پس از آن نفرات برتر مشخص می شود.

جشنواره چهاردهم در حالی آغاز به کار کرده که کسب وکارها حدود یک و سال نیم در کنار شرایط سخت اقتصادی کشور درگیر پاندمی کرونا نیز بوده اند و طبعا کسب و کارهایی توانسته اند بقای خود را حفظ کنند که در مسیر نوآوری گام برداشته باشند.  

گفتنی است : تشکیل کانون های کارآفرینی در استان های سراسر کشور، با حضور کارآفرینان برتر استانی و ملی و مشارکت آنان با نهادهای اجرایی به عنوان اتاق فکر کارآفرینی، یکی از دستاوردهای همین جشنواره ها است که نتایج موثری در توسعه کارآفرینی در مناطق مختلف کشور به همراه داشته است.


نظر شما :