آغاز پذیرش دانشجوی بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان کردستان

۲۲ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۳ کد : ۳۹۰۶۰ تاپ خبر
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کردستان گفت: پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای ترم بهمن امسال، در این مرکز آموزش عالی، آغاز شده است.
آغاز پذیرش دانشجوی بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان کردستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، میثم صادقخانی رئیس  مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان کردستان  گفت: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان کردستان ، پذیرش علاقه‌مندان به تحصیل در دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، در رشته‌های مختلف را آغاز کرده است.

او با بیان اینکه داوطلبان واجد شرایط بدون شرط شرکت در کنکور سراسری، امکان ادامه تحصیل در این مرکز را دارند، گفت: برای ترم بهمن، در دوره کاردانی رشته‌های شهرسازی، عمران، مددکاری اجتماعی(خانواده)، مددکاری اجتماعی اورژانس اجتماعی، اینترنت و شبکه های گسترده، نرم افزار و برنامه سازی کامپیوتری، مدیریت امور اداری و مدیریت کسب و کار  ثبت نام از داوطلبان آغاز شده است.

صادقخانی افزود: برای دوره کارشناسی ناپیوسته نیز علاقه‌مندان می‌توانند در رشته‌های مهندسی فناوری اطلاعات(فناوری اطلاعات)، مهندسی فناوری اطلاعات(برنامه نویسی تحت وب)، مهندسی عمران و ساختمان سازی، مددکاری اجتماعی(خانواده) و مدیریت اسناد و مدارک  اقدام به نام نویسی کنند.

وی  گفت: علاقمندان به ادامه تحصیل در این مرکز می‌توانند با مراجعه حضوری به نشانی سنندج – بلوار ارشاد، مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان کردستان، ضمن دریافت مشاوره رایگان، در رشته و دوره مورد نظر ثبت نام کنند.

صادقخانی  با یادآوری اینکه مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی از مراکز معتبر آموزش عالی و دارای پیشینه قوی و کادر علمی برجسته است، گفت: دانشجویان این مرکز علاوه بر استفاده از امکانات آموزشی مناسب، می‌توانند از مزایای نسبی نیز برخوردار شوند.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کردستان گفت: داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی واقع در بلوار ارشاد(روبروی زندان مرکزی)مراجعه کرده و یا  با تلفن‌های 08733176411 و 08733176412 تماس بگیرند و یا با ارسال کد 1 به شماره 09187154502 ثبت نام نمائید.

 


( ۱ )

نظر شما :