جهادگران جهاد دانشگاهی کردستان به عنوان پژوهشگران برتر سال ۱۴۰۰ استان کردستان انتخاب شدند

۲۰ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۵ کد : ۳۸۹۷۲ تاپ خبر
دو نفر از اعضای جهاد دانشگاهی استان کردستان به عنوان پژوهشگران برتر سال ۱۴۰۰ در استان انتخاب و طی مراسمی در دانشگاه کردستان با حضور استاندار و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی مورد تشویق قرار گرفتند.
جهادگران جهاد دانشگاهی کردستان به عنوان پژوهشگران برتر سال  ۱۴۰۰ استان کردستان انتخاب شدند

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی کردستان، در جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر استان در دانشگاه کردستان که به مناسبت هفته پژوهش در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد، دکتر جاهده تکیه خواه و مهندس میلاد جعفری از اعضای جهاد دانشگاهی استان کردستان  با اهدا لوح مورد تقدیر واقع شدند.

در این جشنواره که با سخنرانی دکتر اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان و پروفسور عبدالله سلیمی استاد برتر دانشگاه کردستان برگزار شد، خانم دکتر تکیه خواه و مهندس محمد میلاد جعفری به عنوان پژوهشگر برتر در بخش ایده های برتر و پژوهشگر برتر استان برگزیده و با اهدا لوح تقدیر، از آنان قدردانی به عمل آمد.

گفتنی است: 20   الی 26 آذر ماه با عنوان هفته پژوهش نامگذاری شده است که در آن برنامه های متعددی پیش بینی و اجرا می گردد و شعار امسال "پژوهش و فناوری، پشتیبان تولید" است.

خاطرنشان می گردد: در جشنواره ایده های برتر مهندس میلاد جعفری با طرح ایده زنبورداری هوشمند و سرکار خانم دکتر جاهده تکیه خواه با طرح ایده دستگاه اندازه گیری ذرات معلق توسط گونه های درختی مورد تقدیر قرار گرفتند.


نظر شما :