استاندار کردستان

جهاددانشگاهی یک نهاد علمی قابل اعتماد است

۱۷ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۹ کد : ۳۸۸۶۲ تاپ خبر
استاندار کردستان گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد علمی و فرهنگی قابل اعتماد است که خدمات آن منشا خیر و برکت بوده است.
جهاددانشگاهی یک نهاد علمی قابل اعتماد است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: اسماعیل زارعی کوشا امروز 17 آذر  در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی یک نهاد شناخته شده در جامعه است که بهره گرفتن از ظرفیت های آن باعث رشد می شود.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی یک نهاد علمی و  قابل اعتماد است، گفت: جهاددانشگاهی در حوزه های فرهنگی، علمی و پژوهشی  ظرفیت های بسیار خوبی دارد که از آن باید در جهت رشد و توسعه استان بهره برداری کرد.

زارعی کوشا در پایان یادآور شد: که در فرصت های بعد جهت آشنایی بیشتر و بهره مندی از توانمندیهای جهاددانشگاهی استان نشست هایی برگزار گردد.

در ابتدای این دیدار اکبر اسدی رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن تبریک انتصاب استاندار، اظهار کرد: جهاددانشگاهی در استان کردستان در حوزه های فرهنگی، کارآفرینی، استغال، آموزش و پژوهش فعالیت های ارزنده ای برای جامعه داشته است.

وی با اشاره به اینکه استان کردستان دارای ظرفیت های و پتانسیل های زیادی است، افزود: جهاددانشگاهی استان کردستان با توجه به دارا بودن نیرو های انسانی متخصص و متعهد  میتواند  از این ظرفیت ها در راستای توسعه استان استفاده کند.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن ارائه گزارش از فعالیتهای این نهاد در استان گفت: در طی سه سال گذشته جهاددانشگاهی با حمایت و پشتیبانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی طرح نوین مشاغل خانگی را در مرحله پایلوت در سطح 9 استان کشور و از جمله استان کردستان اجرا نمود و با توجه به نتیجه مطلوب، این طرح را در سطح 31 استان کشور بسط و گسترش ییدا کرد.

اسدی در پایان نیز یادآور شد: در قالب قرارداد همکاری فی مابین جهاددانشگاهی استان و کمیته امداد حضرت امام  (ره) ،اجرای طرح اشتغال و خودکفایی ( هدایت شغلی و راهبری شغلی) توسط جهاددانشگاهی در حوزه های صنعت، کشاورزی و خدمات برای مددجویان کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) در کلیه شهرستانهای استان در حال  اجرا می باشد که ان شاءاللله بتوانیم شاهد اشتغال پایدار برای مددجویان عزیز کمیته امداد حضرت امام(ره) باشیم.


نظر شما :