“به همت سازمان انتشارات جهاد دنشگاهی استان کردستان کتاب تفکر انتقادی چاپ شد”

۱۵ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۲ کد : ۳۸۷۲۲ تاپ خبر
«تفکر انتقادی» عنوان اثری است که به تازگی در انتشارت جهاد دانشگاهی استان کردستان منتشر شده است. این اثر نوشته مال لسیستر ، دنیس تیلور و ترجمه خانم سمیه کیارسی و آقای مظهر بابایی می باشد.
“به همت سازمان انتشارات جهاد دنشگاهی استان کردستان کتاب تفکر انتقادی چاپ شد”

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: در این کتاب آمده است: آموختن نحوه‌ی تفکر و پرورش مهارت‌های تفکر انتقادی، کلید توسعه آموزشی است. پرورش فراگیرانی مستقل، در گرو تقویت مهارت‌های تفکر انتقادی آن‌هاست.

کتاب کاربردی حاضر به واسطه طراحی ویژه خود به راحتی قابل استفاده در کلاس درس توسط معلمان می‌باشد و از طرفی با دربرگیری فعالیت‌های متعدد بین رشته‌ای فرصتی مناسب برای فراگیران جهت فهم مفاهیم اصلی تفکّر ‌انتقّادی .ارتقای مهارت‌های تفکّر ‌انتقّادی . هم انواع استدلال و دانش در کلیه‌ی بخش‌های برنامه‌ی درسی. تمرین به کارگیری کنجکاوی طبیعی برای شروع بحث‌های فلسفی تمرین استفاده از مهارت‌های استدلال در رابطه با معضلات اخلاقی و انتخاب‌های زندگی روزمرّه را فراهم خواهد ساخت. سعی نویسندگان بر این بوده تا از طریق پرداختن به ایده‌های انتزاعی و سؤال‌های فلسفی در قالب داستان‌های کودکانه و گاهاً مصور، تقویت مهارت‌های تفکر انتقّادی را به ‌عنوان موضوع اصلی خود دنبال نمایند. آن‌ها ایده‌های ناآشنا وپیچیده را از طریق داستان‌ها ومنابع قابل کپی با ارائه فعالیت‌های یادگیری متعدد، ملموس و قابل درک می‌سازند.

کتاب تفکر انتقادی در 219  صفحه در قطع رقعی و با قیمت 80 هزار تومان در آبان ماه 1400 توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان کردستان منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این اثر می‌توانند با سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان کردستان با شماره تماس 33287517-087 تماس حاصل فرمایند.


نظر شما :