کتاب نظام اعتبارت خرد در استان کردستان چاپ و روانه بازار شد

۲۲ آبان ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۹ کد : ۳۷۸۵۹ فرهنگی تاپ خبر
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: ، «نظام اعتبارات خرد دراستان کردستان» عنوان اثری است که به تازگی در انتشارت جهاد دانشگاهی استان کردستان منتشر شده است. این اثر نوشته خانم دکتر خوشقدم خالدی، آقای دکتر عنایت عباسی و آقای مهندس محمدفرید سپری می باشد.
کتاب نظام اعتبارت خرد در استان کردستان چاپ و روانه بازار شد

کتاب نظام اعتبارات خرد در استان کردستان، در هفت فصل طراحی شده است. در این کتاب، ابتدا به معرفی استان کردستان و پتانسیل های اقلیمی، جغرافیایی و ... برای ایجاد اشتغال با استفاده از صندوق های اعتبارات خرد زنان روستایی پرداخته شده است؛ سپس به ارائه کلیاتی درباره اعتبارات خرد و نحوه عملکرد آن در جهان و ایران پرداخته شده است. در نهایت، با توجه به  نتایج یک تحقیق میدانی در مورد بررسی وضع موجود نظام اعتبارات خرد در استان کردستان، پیشنهادهایی جهت بهبود وضع موجود این نظام در استان کردستان ارائه شده است.  

کتاب « نظام اعتبارت خرد در استان کردستان» در 206  صفحه در قطع رقعی و با قیمت 50 هزار تومان در آبان ماه 1400 توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان کردستان منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این اثر می‌توانند با سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان کردستان با شماره تماس 33287517-087 تماس حاصل فرمایند.


نظر شما :