مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان

جهاددانشگاهى یکى از مراکز ثقل مدیریت دانش قلمداد می‌شود

۱۸ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۲ کد : ۳۴۶۶۱ عمومی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان گفت: جهاددانشگاهى در سطح کشور توانسته حلقه تعاملی میان دانشگاه، مردم و صنعت را ایجاد کند و در اصل یکى از مراکز ثقل مدیریت دانش قلمداد شود.

عبیدالله رستمی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در گفت‌و‌گو با روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، اظهار کرد: دستاوردهاى جهاددانشگاهى در استان قابل تقدیر بوده و با فراز و نشیب مواجه بوده است.

وی افزود: شتاب در مراکز آموزشی دانش بنیان، ارتقای اطلاع‌رسانى خبرگزارى‌ها تحت مسئولیت، برگزارى مؤثر همایش‌ها متناسب با نیاز جامعه علمى و مقابله با آسیب‌هاى اجتماعى از دستاوردهای جهاددانشگاهی در استان کردستان بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان بیان کرد: جهاددانشگاهى در سطح کشور توانسته حلقه تعاملی بین دانشگاه، مردم و صنعت را ایجاد کند و در اصل یکى از مراکز ثقل مدیریت دانش قلمداد شود.

وی ادامه داد: جهاددانشگاهى مى‌تواند با توجه به راهبردهاى توسعه متناسب با سند آمایش سرزمین به دستاوردهاى علمى جهت ارزیابى مؤلفه‌هاى توسعه نیل یابد.

رستمی بیان کرد: توانمندى نیروهای جهاددانشگاهى با توجه به بهره‌مندى از تفکر خلاق و ساعى جوان در سطح مطلوبی است و از این ظرفیت مى‌توان در حوزه‌هاى مختلف توسعه استان‌ها بهره جست.

وی در پایان یادآور شد: نحوه تعامل با جهاددانشگاهى فراتر از ارتباطات سازمانى تعریف شده جهت ارتقای شاخص‌هاى فرهنگ عمومى و اعتلاى دانش فرهنگى نیازمند تفاهم‌نامه بین بخشى است.


( ۱ )

نظر شما :