مدیر پژوهش جهاددانشگاهی استان کردستان

مطالعات پژوهشی جهاددانشگاهی راهی موثر برای توسعه استان کردستان است

۱۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۸ کد : ۲۶۵۲۸ پژوهش
مدیر پژوهش جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: حوزه پژوهش جهاددانشگاهی استان کردستان از نظر علمی جایگاه خوبی دارد و همین مسئله باعث می شود که راه توسعه را بصورت علمی نشان بدهد.
مطالعات پژوهشی جهاددانشگاهی راهی موثر برای توسعه استان کردستان است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: جاهده تکیه خواه در دیدار با حوزه پژوهش مرزبانی استان کردستان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی استان کردستان پتانسیل خوبی برای همکاری با این یگان نظامی دارد و میتواند با کمک همدیگر پژوهش های مطلوبی را ارائه بدهند.

وی به ظرفیت مرز های استان کردستان اشاره و عنوان کرد: مرکز تخصصی GIS  (اطلاعات مکانی)  در حوزه پژوهش جهاددانشگاهی استان کردستان  پتانسیل مهمی برای فعالیت در راستای  توسعه مرزها است.

مدیر پژوهش جهاددانشگاهی استان کردستان با بیان اینکه ظرفیت مرزها برای رشد اقتصادی این استان قابل اهمیت است، افزود: استان کردستان با بیش از 200 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق ظرفیت مناسبی برای  توسعه است و به همین دلیل مرکز تخصصی GIS جهاددانشگاهی استان کردستان میتواند در این حوزه مثمر به ثمر باشد.

تکیه خواه در پایان یادآور شد: هدف مراکز تخصصی حوزه پژوهش جهاددانشگاهی استان کردستان رشد و ارتقای جایگاه علمی این دیار در کشور است و امیدواریم با همکاری دستگاه های اجرایی بتوانیم خدمات ارزنده ای به استان کردستان و کشور ارائه بدهیم.


( ۱ )

نظر شما :