مدیر پژوهش جهاددانشگاهی استان کردستان به عنوان پژوهشگر برتر سال ۹۹ انتخاب شد

۲۶ آذر ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۱ کد : ۲۵۸۱۹ پژوهش تاپ خبر
دکتر جاهده تکیه خواه مدیر پژوهش و هیات علمی جهاددانشگاهی استان کردستان به عنوان پژوهشگر برتر جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان در سال ۱۳۹۹ انتخاب شد.
مدیر پژوهش جهاددانشگاهی استان کردستان به عنوان پژوهشگر برتر سال ۹۹ انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان:  دکتر جاهده تکیه خواه  مدیر گروه پژوهشی سنجش از‌دور در کشاورزی جهاددانشگاهی استان دارای مدرک دکتری منایع طبیعی  از دانشگاه تربیت مدرس است که تا به حال در  چندین دوره بعنوان پژوهشگر برتر استان و کشور معرفی شده اند.

این عضو هیات علمی جهاددانشگاهی استان کردستان تا کنون جوایز متعددی را در جشنواره‌های مختلف کسب کرده که از آن جمله می‌توان به کسب 4 دوره پژوهشگر برتر استان کردستان  و یک دوره به عنوان برگزیده پژوهشگران جهاددانشگاهی کشور اشاره کرد.

چاپ یک کتاب تخصصی GIS ، ثبت 2 اختراع مورد تایید سازمان پژوهش، چاپ چندین مقاله ISI و حضور در چندین کنفرانس ملی و بین المللی از افتخارات این پژوهشگر جوان در جهاددانشگاهی استان کردستان است.

تکیه خواه ضمن تشکر از انتخاب وی به عنوان پژوهشگر برتر استان، گفت: جوانان استان کردستان از استعداد های خوب علمی برخوردار هستند و اگر توجه ویژه ای به آنان شود، مسیر رشد و توسعه زودتر طی می شود.

این عضو هیات علمی جهاددانشگاهی استان کردستان افزود: جهاددانشگاهی فضای علمی پژوهشی را برای جوانان ایجاد کرده است تا بتوانند ایده های خود را به نمایش بگذارند که این مهم بسیار تاثیر‌گذار است.


نظر شما :