رییس پارک علم و فناوری استان کردستان

برای رشد و توسعه نیازمند استفاده از پتانسیل های جهاددانشگاهی هستیم

۲۶ آذر ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۱ کد : ۲۵۸۱۷ پژوهش عمومی تاپ خبر
رییس پارک علم و فناوری استان کردستان گفت: جهاددانشگاهی ظرفیت های خوبی دارد که باید دولت در راستای توسعه از آن استفاده بکند.
برای رشد و توسعه نیازمند استفاده از پتانسیل های جهاددانشگاهی هستیم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: خالد سعیدی در دیدار با رئیس و معاونین جهاددانشگاهی استان کردستان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی در اصل پایه و اساس انقلابی دارد و همین مسئله باعث شده است این نهاد رشد قابل توجهی در جامعه داشته باشد.

وی با بیان اینکه توانایی های جهاددانشگاهی استان کردستان شناخته شده است، عنوان کرد: جهاددانشگاهی ظرفیت های خوبی دارد که باید در راستای توسعه از آن استفاده مفید بکنیم.

رییس پارک علم و فناوری استان کردستان ضمن اشاره به اینکه جهاددانشگاهی استان کردستان از سرمایه های انسانی متخصصی برخوردار است، گفت: زمانی میتوانیم شاهد توسعه در استان کردستان باشیم که همه در کنار یکدیگر تلاش و از ظرفیت ها به طور احسن استفاده بکنیم.

سعیدی به مسئله انقلاب صنعتی چهارم در جهان اشاره و افزود: در گذر زمان تمام جهان به سمت فرهنگ و تکنولوژی می روند و ما نیز به همراه جهاددانشگاهی با این دید اهداف خود را برنامه ریزی می کنیم.

وی با بیان اینکه  رویه جهاددانشگاهی در استان کردستان کاملا علمی است، گفت: همه ارگانها در استان کردستان نیازمند همکاری هستند و بر همین اساس اگر خواهان رشد و توسعه هستیم باید از جزیره‌ای عملکردن پرهیز بکنیم.

رییس پارک علم و فناوری استان کردستان در ادامه جهاددانشگاهی را یک نهاد آینده نگر دانست و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به واسطه نهادهای انقلابی همچون جهاددانشگاهی  از لحاظ علمی و پژوهشی رشد قابل توجهی در سطح بین الملل داشته است که این مهم جای افتخار دارد.

دکتر سعیدی در پایان یادآور شد: پارک علم و فناوری استان کردستان همیشه در کنار جهاددانشگاهی استان خواهد ایستاد و از کمک های که در توان دارد در اختیار این نهاد علمی انقلابی که رسالت خدمات رسانی را به جامعه دارد قرار خواهد داد.

در ادامه این نشست اکبر اسدی رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن تشریح حوزه های مختلف این واحد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی استان کردستان ظرفیت های مناسبی برای توسعه در این دیار داردکه باید از آنها استفاده شود.

وی گفت: باتوجه به پتانسیل های جهاددانشگاهی این نهاد انقلابی میتواند رونق را در راستای جهش تولید در جامعه ایجاد بکند.

رییس جهاددانشگاهی استان کردستان در پایان یادآور شد: پارک علم و فناوری استان کردستان نیز یکی از مراکز علمی و پژوهشی قدرت مند است که جهاددانشگاهی می تواند در کنار آن به اهداف بزرگ که سود چشمگیری برای جامعه دارد برسد.

 


( ۱ )

نظر شما :