/اختتامیه اولین جشنواره پایگاه‌های اطلاع رسانی دستگاه‌ها و ادارات کردستان/

رئیس و مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان مورد تقدیر قرار گرفتند

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۰ کد : ۲۹۲۷۴ عمومی تاپ خبر
درآیین اختتامیه اولین جشنواره پایگاه‌های اطلاع رسانی دستگاه‌ها و ادارات کردستان از رئیس و مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان تجلیل به عمل آمد.
رئیس و مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان مورد تقدیر قرار گرفتند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: امروز 27 اسفند ماه در آیین اختتامیه  اولین جشنواره پایگاه‌های اطلاع رسانی دستگاه‌ها و ادارات کردستان  برگزار و از 10 پایگاه اطلاع رسانی تقدیر شد.

در این مراسم اکبر اسدی رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان به عنوان مدیران حامی روابط عمومی و فرشید اردلان مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی  به عنوان عضو هیات رئیسه شورای روابط عمومی های استان از سوی استاندار کردستان مورد تقدیر قرار گرفت.

استاندار کردستان نیز در ادامه گفت: روابط عمومی جایگاه بلندی دارد که باید مدیران به آن توجه بکنند و در راستای ارتقا آن تلاش بکنند.

استاندار کردستان با اشاره به جای خالی برگزاری چنین جشنواره‌هایی در استان اظهار داشت: قدردان ادارات و دستگاه‌هایی هستیم که به فراخوان این جشنوراه پاسخ دادند و در مقابل تعدادی که به آن بی تفاوت بودند به مردم، دولت و مجموعه خود ظلم کردند.

مرادنیا با بیان اینکه پاسخگونبودن به این فراخوان ناشی از انجام نادرست وظایف روابط عمومی در بیان خدمات دستگاه اجرایی است، افزود: دولت در سخت‌ترین شریاط ۴۰ سال گذشته و بدون درآمد نفتی اجازه نداد طرح‌های عمرانی بزرگ تعطیل شود و بیان نکردن خدمات دولت، جفاست.

وی از مدیران اجرایی خواست تا در زمینه مسوولان و واحدهای روابط عمومی بازنگری کنند و اضافه کرد: برخی مدیران اجرایی برای روابط عمومی شان پایینی قائل هستند در حالی که اطلاع رسانی از محورهایی است که می تواند همراهی دنیا را با خود داشته باشد و ضعف در این زمینه پذیرفتنی نیست.


( ۲ )

نظر شما :