رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان

ظرفیت های جهاددانشگاهی کردستان باید معرفی شود

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۵ کد : ۲۹۱۵۰ تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: جهاددانشگاهی دارای ظرفیت های فراوانی است که باید به جامعه معرفی شود.
ظرفیت های جهاددانشگاهی کردستان  باید معرفی شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: اکبر اسدی (24 اسفند) در نشست با مدیران مراکز جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن اشاره به اینکه مراکز باید بیشتر از پیش در راستای تحقق اهداف و برنامه ها  فعالیت بکنند، اظهار کرد: برای توسعه جهاددانشگاهی در استان کردستان  باید همه همکاران  با همدلی    و مشارکت گروهی در راستای تحقق اهداف این نهاد فعالیت بکنند.

وی در این نشست با بیان اینکه فعالیت مراکز در شهرستان مطلوب است، عنوان کرد: جهاددانشگاهی دارای ظرفیت های فراوانی است که همین امر باعث می شود انتظارها از این نهاد علمی و انقلابی بیشتر شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن اشاره به اینکه  جهاددانشگاهی دارای پتانسیل های بالقوه است که باید به جامعه معرفی شود، گفت: مدیران مراکز شهرستانی باید تمام خدمات جهاددانشگاهی را معرفی و اجرایی بکنند و تنها به برگزاری دوره های آموزشی بسنده نکنند.

اسدی در ادامه گفت: خدمات جهاددانشگاهی بسیار گسترده است و این مهم نیاز دارد که مدیران مراکز بیشتر در این زمینه مطالعه و برای اجرایی کردن آنها ایده پردازی بکنند.

وی با بیان اینکه با کمک یکدیگر میتوان مشکلات را برطرف کرد، عنوان کرد: جهاددانشگاهی استان کردستان تعامل و هم افزایی را در دستور کار قرار دارد و برهمین اساس اتاق فکر در این نهاد انقلابی تشکیل خواهد شد تا از نقطه نظرات همکارات  بهرمند شویم.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان در پایان با اشاره به اینکه مدیران مراکز، نشست های تخصصی با حضور مدیران ارشد شهرستانی را در دستور کار قرار بدهند، یادآور شد: جهاددانشگاهی استان کردستان در مسیر توسعه قرار گرفته است و برای سرعت بخشیدن به این مهم نیاز است همه تلاش بکنیم.


نظر شما :