رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال کشور

جهاددانشگاهی یک نهاد علمی قوی در کشور است

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۲ کد : ۲۸۷۰۱ عمومی تاپ خبر
رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال کشور گفت: ما جهاددانشگاهی را ارگانی بسیار قوی می دانیم و به فعالیت های این نهاد اعتقاد راسخ داریم.
جهاددانشگاهی یک نهاد علمی قوی  در کشور است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: دکتر محمد اسکندری در نشست هماهنگی تکنولوژی سنتر در حوزه صنایع غذایی،اظهار کرد: جهاددانشگاهی بهترین ظرفیت را برای پرورش استعداد ها و توسعه تکنولوژی در جامعه است.

اسکندی با بیان اینکه همکاری با جهاددانشگاهی بسیار ارزشمند است، عنوان کرد: ما جهاددانشگاهی را ارگانی بسیار قوی می دانیم و به فعالیت های این نهاد اعتقاد راسخ داریم.

 وی از پژوهشگاه رویان به عنوان یکی از دستاوردهای شاخص جهاددانشگاهی نام برد و خاطر نشان کرد: در حال حاضر این وزارت خانه با جهاددانشگاهی در طرح توسعه مشاغل خانگی همکاری مشترک دارد و طی هفته جاری نیز از طرح اورژانس کسب و کار نیز به عنوان یک فعالیت مشترک رونمایی خواهیم کرد.

در ادامه این نشست راحله شریفیان مدیر جهاددانشگاهی شهرستان بیجار ضمن اشاره به فعالیت های جهاددانشگاهی و ظرفیت های بی شمار این نهاد تصریح کرد: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد پویا و خلاق به دنبال طرح های کاربردی در جامعه بوده و در راستای اجرای طرح تکنولوژی سنتر نیز تمام توان خود را به کار خواهد بست

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی پکیج کاملی از خدمات کاربردی است، گفت: جهاددانشگاهی در حوزه های فرهنگی، آموزش، اشتغال، کارآفرینی و پژوهش ظرفیت های مطلوبی دارد که میتواند در جامعه توسعه ایجاد بکند.


( ۲ )

نظر شما :