فرماندار شهرستان کامیاران

از طرح های منظم جهاددانشگاهی کردستان حمایت میکنیم

۰۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۷ کد : ۲۸۴۷۵ عمومی تاپ خبر
فرماندار شهرستان کامیاران گفت: جهاددانشگاهی ظرفیت های زیادی دارد و میتواند طرح های خوبی را در شهرستان کامیاران انجام بدهد.
از طرح های منظم جهاددانشگاهی کردستان  حمایت میکنیم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: مسعود الماسی در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان با بیان اینکه انتظار از جهاددانشگاهی بیشتر است، اظهار کرد: جهاددانشگاهی یک نام بزرگ علمی است و توانسته است در طول دوران خدمات ارزنده ای به جامعه ارائه بدهد.

وی ضمن اشاره به اینکه ما از جهاددانشگاهی ایده و فعالیت میخواهیم، عنوان کرد: شهرستان های همچون کامیاران نیازمند فعالیت بیشتر و جدی است که جهاددانشگاهی این شهرستان باید در این زمینه ها همیشه پای کار باشد.

الماسی گفت: جهاددانشگاهی ظرفیت های زیادی دارد و میتواند طرح های خوبی را در شهرستان کامیاران انجام بدهد.

فرماندار شهرستان کامیاران  با تاکید بر اینکه خدمات جهاددانشگاهی در راستای توسعه است، یادآور شد: جهاددانشگاهی یک نهاد علمی و انقلابی است که توان کارهای بزرگ را دارد و بر همین اساس ما منتظر کارهای بزرگ توسط این نهاد در شهرستان کامیاران هستیم.

در ابتدای این جلسه اکبر اسدی رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن تشریح حوزه های مختلف این نهاد در بحث آموزش، اشتغال، کارآفرینی، پژوهش و فرهنگی، گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد عمومی غیر دولتی است که در راستای توسعه جامعه، گام های موثری برداشته است.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی در استان کردستان مغفور مانده است، افزود: اگه مسئولین ارشد استان نگاه ویژه ای به این نهاد انقلابی داشته باشند، استان شاهد خدمات ارزنده و کاربردی توسط جهاددانشگاهی می شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان با بیان اینکه جهاددانشگاهی در کردستان مسیری تازه در راستای توسعه برداشته است، بیان داشت: جهاددانشگاهی استان کردستان این آمادگی را دارد که همکاری لازم را در راستای توسعه شهرستان کامیاران انجام بدهد.

اسدی در پایان یادآور شد: ارائه خدمات کاربردی و کمک در راستای توسعه به استان وظایف اصلی این نهاد است و ما این قول را خواهیم داد که جلوه نو از جهاددانشگاهی در این شهرستان ایجاد بکنیم.


( ۱ )

نظر شما :