امام جمعه شهرستان بیجار

جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی خدمات ارزنده ای به جامعه ارائه داده است

۰۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۲ کد : ۲۸۳۸۲ عمومی
امام جمعه شهرستان بیجار گفت: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد علمی انقلابی از برجستگی ویژه ای برخوردار است که بر همین اساس در جهت تقویت این نهاد بابرکت انقلابی در خدمت جهاد هستیم.
جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی خدمات ارزنده ای به جامعه ارائه داده است

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: حجت‌الاسلام علی مرادی در جریان بازدید از مرکز جهاددانشگاهی شهرستان بیجار، اظهار کرد: جهاددانشگاهی یکی از نهادهای انقلابی است که فعالیت ها و دستاوردهای انقلابی فراوانی داشته و موفقیت های چشمگیری در کشور به وجود آورده است.

وی با اشاره به اینکه   وظیفه ما در نهاد امام جمعه تقویت نهادهای انقلابی و منسوب به نظام است، عنوان کرد:  جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد علمی انقلابی از برجستگی ویژه ای برخوردار است که بر همین اساس در جهت تقویت این نهاد بابرکت انقلابی در خدمت جهاد هستیم.

حجت‌الاسلام مرادی در ادامه به اهمیت جایگاه جوانان و ارتباط موثر با آنان اشاره و بیان کرد: جوانی همراه با نشاط، انگیزه و جنب و جوش است و اینکه جوانی و نوجوانی ما به لطف الهی با دوران پیروزی انقلاب اسلامی مصادف شد، فعالیت ها بیشتر در مسیر تحقق آرمان‌های نظام بوده است.

امام جمعه شهرستان بیجار با بیان اینکه جهاددانشگاهی متشکل از جوانان علمی و انقلابی است، افزود: جهاددانشگاهی با روحیه و رسالتی که دارد میتواند در کشور منشا خیر و برکت باشد.

وی در پایان یادآور شد: جهاددانشگاهی استان کردستان باید آموزش های مهارت محور را با رویه انقلابی در کار قرار بدهد تا با انجام این مهم بتوانیم جوانانی با دانش، مهارت و انقلابی پرورش و تحویل جامعه بدهیم.


( ۱ )

نظر شما :