مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان

جهاددانشگاهی منشأ خیر و برکت زیادی برای نظام و انقلاب بوده است

۰۸ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۷ کد : ۱۹۴۸۵ عمومی تاپ خبر
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: خدمات گسترده جهاددانشگاهی بر کسی پوشیده نیست چراکه جهاددانشگاهی منشأ خیر و برکت زیادی برای نظام و انقلاب بوده است.
جهاددانشگاهی منشأ خیر و برکت زیادی برای نظام و انقلاب بوده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان،  حجت‌الاسلام احمد حاتمیان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان، در بازدید از جهاددانشگاهی استان کردستان اظهار کرد: خدمات گسترده جهاددانشگاهی بر کسی پوشیده نیست چراکه جهاددانشگاهی منشأ خیر و برکت زیادی برای نظام و انقلاب بوده است.

وی افزود: دامنه فعالیت و خدمات‌رسانی جهادانشگاهی امروز به حدی گسترده شده است که در تمام بخش‌ها و فعالیت‌های ‌اجتماعی، پژوهشی، علمی و آموزشی نقش ایفا می‌کند و این نقش در بخش پژوهش‌های نتیجه‌بخش بسیار چشمگیر بوده است.

حجت‌الاسلام حاتمیان بیان کرد: هم‌افزایی و تعامل بین دستگاه‌های اجرایی و ظرفیت‌های کشور نتایج خوبی را به دنبال دارد و یکی از معضلات اصلی جامعه امروز عدم تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی به ویژه در حوزه اجتماعی و فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه یکی از مباحث مورد توجه در حوزه فرهنگی این است که تمام افراد خود را صاحب نظر و متخصص می‌دانند، اظهار کرد: اگر مجموعه‌های فرهنگی بتوانند در سایه داشتن مدیریت تعاملی، هماهنگ عمل کنند و از موازی‌کاری و تخلف در فعالیت‌ها بپرهیزند، خروجی بهتر و نتایج مطلوب‌تری حاصل خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به تکثر مراکز فرهنگی بیان کرد: مراکز فرهنگی برای فعالیت‌های خود نیازمند منابعی هستند که همه این‌ها هزینه بوده و خروجی‌ها خیلی کمتر است.

وی با اعلام اینکه برای کاهش هزینه‌ها و بالابردن کارآیی عملکردها باید از ظرفیت دستگاه‌های فرهنگی بنا به مأموریتشان در پیشبرد برنامه‌ها استفاده کرد، تصریح کرد: این امر موجب می‌شود تا پراکندگی کارها کمتر شده و نتیجه مطلوب‌تری حاصل شود.

حاتمیان با بیان اینکه اتستفاده از ظرفیت های جهاددانشگاهی استان باعث توسعه می شود، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی این آمادگی را دارد که در زمینه های مختلف با جهاددانشگاهی استان همکاری بکند.

 

 


نظر شما :