رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان اعلام کرد؛

آمادگی کامل جهاددانشگاهی کردستان در برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۳ کد : ۱۸۹۴۴ عمومی تاپ خبر
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: چیا سهراب نژاد در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان در سال ۹۹، در بحث اشتغال جوانان، گفت: جهاد دانشگاهی آمادگی کامل در دارد که دوره‌های آموزشی را برای کسب اشتغال جوانان فراهم کند
آمادگی کامل جهاددانشگاهی کردستان در برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: چیا سهراب نژاد در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان در سال 99، در بحث اشتغال جوانان، گفت: جهاد دانشگاهی آمادگی کامل در دارد که دوره‌های آموزشی را برای کسب اشتغال جوانان فراهم کند.

وی عنوان کرد: کسب‌وکار اینترنتی، پرورش گل و گیاه، چرم‌دوزی، پوشاک و غیره ازجمله دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی است که افراد بعد از آموزش می توانند اشتغال را ایجاد کنند.

رئیس جهاد دانشگاهی کردستان، به تولید ماسک نیز اشاره و ذکر کرد: از اوایل شیوع کرونا در استان تاکنون جهاد دانشگاهی توسط افراد آموزش‌دیده توانست به تولید ماسک بپردازد و در ادارات توزیع کند.

سهراب نژاد همچنین از فضای  گلخانه توسط جهاد دانشگاهی خبر داد و خواستار فراهم کردن تجهیزات آن شد که جوانان بتوانند در پرورش گل و گیاه آموزش ببیند و در این زمینه ایجاد کسب درآمد کنند.

 


نظر شما :