انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر وجهاد دانشگاهی استان کردستان

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۴ کد : ۱۶۷۳۹ تاپ خبر
در راستای همکاری های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی استان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان منعقد شد.
انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر وجهاد دانشگاهی استان کردستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، تفاهم‌نامه همکاری در زمینه‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی به امضای چیا سهراب نژاد رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان  و رحمان حریری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان رسید.

این تفاهم نامه با هدف گسترش همکاری در زمینه فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، فناوری، کارآفرینی و استفاده بهینه از امکانات و توانایی‌های یکدیگر در جهت استمرار ارتباط سازمان یافته بین جهاددانشگاهی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر  استان کردستان و به منظور بر طرف کردن نیازهای علمی و اجرایی متقابل می‌باشد.
اجرای دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی، همکاری در برگزاری همایش‌ها، میزگردها، نشست‌های تخصصی و ...، تبادل تجربیات و اطلاعات در زمینه‌های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی و همکاری در تهیه، تدوین و اجرای طرح های پژوهشی و فرهنگی و نیز حمایت از طرح های تحقیقاتی، همکاری در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از طریق خبرگزاری‌های جهاددانشگاهی، همکاری در اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی و ... بخشی از مفاد تفاهم نامه فوق است.

گفتنی است، برای تحقق اهداف این تفاهم‌نامه کمیته‌ای مشترک تشکیل و پس از بررسی مفاد تفاهم‌نامه با حضور کارشناسان در موضوعات تخصصی طی قرارداد انجام خواهد شد.

 

 

 


نظر شما :