نفرات برتر مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای مرحله‌ی استانی در کردستان معرفی شدند

۱۰ دی ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۲ کد : ۱۴۶۹۶ فرهنگی تاپ خبر
نفرات برتر مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای مرحله‌ی استانی در کردستان معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان:  چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه، مرحله استانی با شرکت ۱۰ پایان‌نامه و معرفی نفرات اول و دوم در کردستان به کار خود پایان داد.

چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه مرحله‌ی استانی شامگاه دوشنبه ۹ دی ماه با شرکت ۱۰ پایان‌نامه به کار خود پایان داد و شرکت کنندگان در حضور داوران و تماشاگران در مدت زمان سه دقیقه به دفاع از پایان‌نامه‌ی خود پرداختند.

مجید آوج، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان کردستان در آیین افتتاحیه این مسابقات اظهار کرد: چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی با همکاری سازمان انتشارات جهاددانشگاهی در دانشگاه‌های استان کردستان برگزار شده‌است.

وی افزود: هدف از این مسابقات تقویت مهارت‌های ارتباطی، تقویت فن بیان، اتصال دانشگاه به جامعه و صنعت است که معتقدیم ایده‌های کاربردی بسیاری در دانشگاه‌ها وجود دارد که نیازمند توجه بیشتری هستند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان، مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه را فرصتی برای مشخص کردن ایده‌های کاربردی دانست.

پایان‌نامه‌های شرکت داده شده در این مسابقات با موضوعات سازه‌، سیاست توسعه، فیزیولوژی گیاهی، برنامه‌ریزی شهری، بازاریابی، کسب و کار و روانشناسی ورزشی بوده است.

در پایان این مسابقات وریا لطفی و شیما غلام شهبازی به ترتیب مفتخر به کسب مقام اول و دوم مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه شدند.

 


نظر شما :