مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان

جهاددانشگاهی کردستان پیشرو در زمینه علم است

۰۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷ کد : ۱۴۵۱۸ عمومی تاپ خبر
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: جهاددانشگاهی کردستان باتوجه به ظرفیت و پتانسیلی که دارد می تواند در زمینه علمی و آموزشی پیشرو باشد.
جهاددانشگاهی کردستان پیشرو در زمینه علم است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، محمد باقر محمدی (3 دی) در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن اشاره به اینکه نقاط مشترک همکاری خوبی بین این دو مجموعه وجود دارد، اظهار کرد: باتوجه به اینکه تنوع حوادث و موانع بالا است میطلبد برای مقابله آن همیشه آموزش ها به روز باشد که در این مسئله جهاددانشگاهی استان کردستان می تواند کمک شایانی بکند.

وی ضمن اشاره به اینکه جهاددانشگاهی می تواند نیاز علمی جمعیت هلال احمر را تامین کند،عنوان کرد: جهاددانشگاهی دارای ظرفیت های خوبی در زمینه علمی و پژوهشی دارد که باید از آن به صورت مطلوب استفاده کرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان با بیان اینکه جمعیت نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر بالغ بر 6 هزار نفر است، گفت: نیروهای داوطلب ما در زمان بحران فراخوانده می شوند و به جمعیت هلال احمر کمک می کنند.

محمدی در ادامه ذکر کرد: جمعیت هلال احمر استان کردستان در زمینه آموزش و پژوهش سرمایه گذاری های خوبی انجام داده است و در این  راستا نیز جهاددانشگاهی باتوجه به ظرفیتی که دارد می تواند ما همیاری کند.

وی در پایان به اهمیت اطلاح رسانی مدیران در زمان بحران اشاره و یادآور شد: باتوجه به اینکه جهاددانشگاهی استان کردستان دارای دو خبرگزاری معتبر کشوری است، می توان زمینه  پوشش اخبار صحیح، اطلاع رسانی و برگزاری دوره آموزش خبرنگاری در بحران را برنامه ریزی کند.    

 

 

 

 


نظر شما :