/ با معرفی تیم های برتر/

آیین اختتامیه رویداد سه روزه کسب و کارهای نوآورانه برگزار شد

۲۶ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۶ کد : ۱۴۲۰۸ اشتغال
آیین اختتامیه رویداد سه روزه کسب و کارهای نوآورانه به همت جهاددانشگاهی کردستان و همکاری اداره ورزش و جوانان استان به مدت ۳ روز برگزار شد.
آیین اختتامیه رویداد سه روزه کسب و کارهای نوآورانه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان: رویدادهای کسب و کارهای نوآورانه فرصتی است برای پرورش ایده های جدید، در این راستا جهاددانشگاهی استان کردستان با همکاری ورزش و جوانان استان توانست این فرصت را برای صاحبان ایده فراهم کند.

رضا باقری نژاد مدیر اشتغال جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: جوانان امروز برای رسیدن به یک کسب و کار در جامعه فکر های زیادی دارند ولی متاسفانه نمی توانند آنرا اجرایی کنند.

وی عنوان کرد: یکی از فعالیت های مرکز نوآوری و شکوفایی پرورش ایده های نو و تجاری سازی آن است که جهاددانشگاهی در این راستا گام های موثری برداشته است.

مدیر اشتغال جهاددانشگاهی استان کردستان با بیان اینکه در این رویداد سه روزه 14 تیم شرکت کرده اند، بیان کرد: جهاددانشگاهی استان کردستان با همکاری اداره ورزش و جوانان استان امروز فرصتی را فراهم کرده اند تا جوانان در کنار یکدیگر و استفاده از نقطه نظرها و بهره گیری از منتورهای مجرب راه تجاری سازی ایده خود را بیاموزند.

گفتنی است : در این رویداد سه روزه 14 تیم ایده های خود را اجرایی کرده و پس از داوری، تیم "اسو ارگانیک"، "تلاش گران ایرین" و "کایکو" به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.  

 

 


نظر شما :