مدیر عامل شعب بانک مسکن استان کردستان:

جهاددانشگاهی یک مجموعه کامل از ارائه خدمات است

۲۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۹ کد : ۱۲۱۶۷ عمومی تاپ خبر
مدیر عامل شعب بانک مسکن استان کردستان گفت: خدمات جهاددانشگاهی در تمام زمینه ها ارزنده و کاربردی است و ما خوشحال خواهیم بود که از این مجموعه کامل نقاط مشترک همکاری را شناسایی و به اشتراک بگذاریم.
جهاددانشگاهی یک مجموعه  کامل از ارائه خدمات است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، سید جلال‌الدین سلیمی امروز(21 مهر) در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن اشاره به اینکه فعالیت های جهاددانشگاهی در استان کردستان باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی در استان کردستان یک نهاد علمی و پژوهشی موثر در جامعه است که باید بیشتر به آن توجه کرد.

وی عنوان کرد: خدمات جهاددانشگاهی یک پکیج کامل است که میتوان از آن به خوبی و در راه توسعه جامعه استفاده کرد.

مدیر عامل شعب بانک مسکن استان کردستان  با بیان این مهم که بانک مسکن و جهاددانشگاهی نقاط همکاری مشترکی جهت همکاری با یکدیگر دارند، افزود: بانک مسکن با توجه به رسالتی که در زمینه ارتقا سطح سواد کارمندان خود دارد، میتواند در این زمینه همکاری های آموزشی خوبی را با جهاددانشگاهی داشته باشد.

سلیمی ضمن اشاره به اینکه افکار سنجی و پژوهش یک مسئله قابل اهمیت برای شعب بانک مسکن است، گفت: با توجه به خدمات جهاددانشگاهی در این زمینه ها میتوان برنامه های خوبی را با همکاری دو طرفه رو به جلو ببریم.

وی در ادامه تصریح کرد: پژوهش صحیح و استفاده از فرضیه های مناسب  در ارتقا سطح امور بانکی بسیار مفید خواهد بود که بر همین اساس جهاددانشگاهی استان کردستان این ظرفیت را دارد که  این خدمات را به طور مطلوب ارائه بدهد.

در پایان مدیر عامل شعب بانک مسکن به همکاری دو طرف اشاره و یادآور شد: خدمات جهاددانشگاهی در تمام زمینه ها ارزنده و کاربردی است و ما خوشحال خواهیم بود که از این مجموعه کامل نقاط مشترک همکاری را شناسایی و  در اشتراک بگذاریم.

 


نظر شما :