با همکاری جهاددانشگاهی استان کردستان

دوره آموزش توانمند سازی تعاونگران استان برگزار می شود

۲۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۰ کد : ۲۷۰۶۷ اشتغال
با همکاری جهاددانشگاهی استان کردستان دوره آموزش توانمند سازی تعاونگران استان برگزار می شود.
دوره آموزش توانمند سازی تعاونگران استان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان،  محمد یاره رئیس اداره توسعه تعاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه همکاری با جهاددانشگاهی یک فرصت خوب علمی است، اظهار کرد: دوره آموزشی توانمند سازی تعاونگران استان کردستان در راستای بالا بردن سطح علمی اعضای جدید تعاونی های استان در 4 شهرستان برگزار می شود.

وی ضمن اشاره به اینکه این دوره در قالب قرارداد فی مابین جهاددانشگاهی استان و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می شود، افزود: این دوره آموزشی در شهرستانهای کامیاران، بیجار، دیواندره و دهگلان برای تعاونی های جدید برگزار می شود.

رئیس اداره توسعه تعاون استان، گفت:  اعضاء و کارکنان جدید تعاونی های استان در قالب 3 هزار 500 نفر ساعت در این وره آموزشی شرکت خواهند کرد.

یاره در پایان با بیان اینکه آموزش و مهارت آموزی از اولویت های اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، یادآورشد: خدمات جهاددانشگاهی برای توسعه علم بسیار مفید است و بر همین اساس از اجرای این طرح توسط جهاددانشگاهی استان کردستان رضایت کامل داریم و امیدواریم در سال آینده نیز  این همکاری تداوم داشته باشد.

در ادامه نیز رضا باقری نژاد مدیر اشتغال و تجاری سازی جهاددانشگاهی استان کردستان، با بیان اینکه جهاددانشگاهی دوره های مطلوبی را با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار کرده است، گفت: جهاددانشگاهی ظرفیت های خوبی برای توسعه و آموزش در ارگان های مختلف را دارد.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی در بحث اشتغال زایی قدم های مثبتی را برداشته است، افزود: مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی در کردستان یک فرصت خوبی برای پرورش استعداد ها و ایده ها است که باید به آن توجه شود.

 

 


نظر شما :